تبلیغات
cute-gallery - مدیریت کاغذ در پرینتر
 
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

   

مدیریت کاغذ در پرینتر
شنبه 29 خرداد 1395 ساعت 11:41 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست محمد ترابی | ( نظرات )
مدیریت کاغذ:
تعداد برگه های کاغذی که در پرینتر شما جا می گیرد می بایست بیش ازمصرف هـر روز تان باشد—حالت ایده آل این است که ظرفیت کاغذ پرینتر خیلی بیشتر از مصرف هـر روز شما باشد تا تعداد دفعات قرار دادن کاغذ در پرینتر به حداقل كم شدن یابد. یک پرینتر شخصی اکثرا ٌ در یک محفظه، 100-150 صفحه ظرفیت دارد. برخی از مـدل های پرینترها محفظه ای مجزا جهت قرار دادن کاغذ ویژه عکس زیبا دارند که دفعات نیاز به عوض کردن کاغذ را کم می نماید . پرینتر تجاری می تواند حداقل 250 برگ کاغذ را در خود جای دهد ولی مـدل های گرانقیمت تر عموما در حالت استاندارد یا ارتقاء داده شده می توانند 500 تا 1000 برگه کاغذ را در خود جای دهند. دفاتر تجاری شلوغتر نیاز به پرینتری دارند که بتواند از چند محفظه کاغذ پشتیبانی نماید .

خرید کارتریج hp


خرید کارتریج,فروش کارتریج,خرید کارتریج hp


قابلیت پرینت دو طرفه:
پرینت گرفتن در دو سوی کاغذ یا پرینت دوسویه می تواند مصرف کاغذ شما را به نصف كم شدن دهد همچنین آن جان چند درخت را هم نجات دهد. گاهی از پرینترها قابلیت پرینت دوسویه را به صورت غیر اتوماتیک ارائه می دهند. این پرینترها دستوراتی را ارائه می دهند که چطور برای پرینت گرفتن سوی دیگر، کاغذ را چرخانده و دوباره در پرینتر قرار دهید. این روش بهتر از هیچ است ولی اگر می خواهید دائما پرینت های دو طرفه بگیرید عذاب آور خواهد بود.

خصوصیات ی مفید دیگر
داشتن نمایشگر:
تعداد بسیاری از پرینترهای شخصی برخی از پرینترهای تجاری نمایشگرهای کوچکی دارند که در گزینش مورد های منو و رابطه برقرار کردن با پرینتر به شما کمک خواهند کرد. در حالیکه نمایشگرهای معمولی احتمـا لا حاوی یک یا دو خط پیام های مبتنی بر کاراکتر هستند ، پرینترهای مـدل بالا و پرینترهایی که برای پرینت عکس جالب طراحی شده اند ابه احتمال زیاد لا دارای LCD تمام رنگی احتمال دارد با قابلیت لمسی هستند . در مجموع داشتن هر نوع نمایشگری به نداشتنش ارجح است بهتر از داشتن چراغ های چشـم کزن راهنما است.

شکاف های کارت های مدیا پورت های USB/PictBridge (کارتخوان):
چنانچه می خواهید با پرینتر جوهر افشان خود عکـس پرینت بگیرید، مـدل های دارای شکاف های کارت های مدیا (رم خور) یا پورت PictBridge کار شما را آسان تر خواهند کرد. اما چنانچه این پورت ها را بر روی رایانه دارید، نیازی به داشتن این پورت ها بر روی پرینتر ندارید. پورت USB (که گاهی وقتها با یک پورت PictBridge ترکیب شده است) به شما امکان می دهد که مستقیما از یک درایو اصلی پرینت بگیرید، اما از نظر امنیتی ممکن مشکلزا باشد.

چگونه پرینتر بعدی خود را هوشمندانه خریداری بکنید :
شما از بودجه ای که برای خرید پرینتر در نظر گرفته اید دارید. از کافی بودن این بودجه اطمینان حاصل بکنید یا با خواندن آنچه که در ادامه گفته خواهد شد فهمیدن اینکه در رنج قیمت های مختلف انتظار چه چیزی را بایستی داشته باشید ببینید که می توانید کمتر نرخ بکنید یا خیر.

40-80 دلار، توقعات را مهار بکنید :
در این محدوده قیمتی می توانید یک پرینتر جوهر افشان تک کاره (فقط پرینت) خریداری بکنید . ولی این پرینتر، پرینتری نماید خواهد بود، با حداقل امکانات(بدون کنترل پنل و با مدیریت ضعیف کاغذ). جوهرها احتمـا لا گرانقیمت خواهند بود تا قیمت پایین پرینتر را جبران نماید . مراقب کارتریج های سه رنگی که رنگ های آبی، قرمز و زرد را در یک پکیج قرار داده اند و در زمان به اتمام رسیدن یکی از این سه رنگ مجبورید هر سه را جایگزین بکنید ، باشید.

80-100 دلار، امکانات پایه:
می توانید یک پرینتر جوهرافشان تک کاره یا پرینتر جوهرافشان چندکاره ارزان قیمت با امکانات پایه بخرید، یا یک پرینتر لیزری تک رنگ با امکانات اولیه. این پرینترها که برای کاربر طراحی شده اند، سرعت و مدیریت کاغذ نسبتا کمی را ارائه می کنند ولی شاید کنترل پنل نسبتا بهتر ی داشته باشند. اما جوهر یا پودر جوهرشان ابه احتمال زیاد لا گرانقیمت خواهد بود. مـدل های محدودی احتمـا لا کارتریج های جوهر جداگانه جهت هر رنگ خواهند داشت یا امکان گزینش جوهر با عملکرد بالا، ولی همچنان بایستی مراقب پرینترهایی که از کارتریج های سه رنگ مصرف می کنند باشید.

150 دلار، پرینترهای قابل قبول:
در این رده شروع به دیدن مـدل های بیشتری با قابلیت پرینت دو طرفه اتوماتیک و گزینش های خوبتر جوهر خواهید کرد. پرینترهای لیزری تک رنگ در این قیمت همچنان با امکانات اولیه پایه باقی خواهند ماند، ولی از ورژن های ارزان تر خوب خواهند بود.پرینترها در این حدود قیمت بایستی سرعت قابل قبولی داشته باشند. اکثرا این پرینترها وای-فای دارند.

250 دلار، پرینترهای جوهر افشان و پرینترهای لیزری تک رنگ در میزان مبوسیله :
در این قیمت سرعت پرینت و مدیریت کاغذ خیلی بهتری را مشاهده خواهید کرد، همچنین امکانات شبکه بیشتر کنترل پنل های بهتر. خصوصیات ی جذاب پرینترهای این رده می توانند حاوی نمایشگرهای رنگی لمسی امکان پرینت بر روی کاغذهای با عرض بیشتر باشند.یک پرینتر لیزری تک رنگ در این حدود قیمت می تواند محفظه کاغذی با ظرفیت 250 برگ کاغذ داشته باشد که آن را برای مصرف گروهی مناسب می نماید ، هر چند که شاید سرعت پرینتش نماید باشد.

400 دلار، با کیفیت ترین پرینترهای جوهرافشان پرینترهای لیزری رنگی با امکانات پایه:
از سطح بالای توامندی ها امکانات پرینتر های این سطح قیمت لذت خواهید برد، از عبارت امکانات شبکه، ال سی دی رنگی بزرگ ابداعاتی مانند قابلیت اتصال به اینترنت. سرعت و کیفیت پرینت به شکلی پایدار خوب خواهد بود و تعرفه جوهر باید در کمترین میزان ممکن باشد. در مورد مدل های لیزری می توان پرینتر لیزری تک رنگ زود با قابلیت اتصال به شبکه یا پرینتر رنگی با امکانات پایه را در این حدود قیمت خریداری کرد. ولی قیمت تونرهای جوهر ابه احتمال زیاد لا بالا خواهد بود.

500 دلار، پرینترهای رنگی لیزری با امکانات پایه پرینترهای لیزری تک رنگ بهتر:
با رسیدن به حدود قیمت 500 دلار پرینترهای لیزری بازبینی بسیار زیاد ی پیدا خواهند کرد. سرعت کیفیت رنگ همچنان محدود خواهد بود ولی پرینتری با ظرفیت محفظه کاغذ حداقل 250 برگ، قابلیت اتصال به شبکه و سرعت بهتر خواهید داشت، قیمت تونرهای احتمـا لا همچنان زیاد خواهد بود.

700-800 دلار، برترین حدود قیمت جهت پرینترهای لیزری:
مدل های پرینتر در این رنج قیمت جهت کارگروه ها طراحی شده اند، با سرعت مدیریت کاغذی که متناسب با نیاز این گروه ها است. می توانید به معین اتی مانند میزان رم نصب شده و حداکثر میزان رم قابل نصب (جهت اینکه ببینید پرینتر چه تعداد کار همزمان می تواند انجام دهد)، محفظه های کاغذ استاندارد و انتخاب ی(تا ببنید پرینتر چه میزان قابلیت ارتقاء جهت پوشش دادن نیازهایتان دارد) ظرفیت چاپ ماهیانه (تا ایده ای از دوام پرینتر داشته باشید) تذکر بکنید . قیمت تونرهای جوهر می بایست ارزان یا منطقی باشد ابه احتمال زیاد لا با امکان گزینش جوهرهای با کیفیت.

1000 دلار یا بیشتر، بهتریـن پرینترهای موجود:
اگر بتوانید چنین مبلغی را جهت یک پرینتر پرداخت بکنید ، می بایست انتظار داشته باشید(و حق شماست) که برترین پرینتر را در اختیار بگیرید، از عبارت کارایی سریع، کیفیت پرینت بالا و تعداد بسیاری از امکانات استاندارد و تکمیلی. تونرهای جوهر با تذکر به داشتن کارتریج های دارای ظرفیت بالاتر می توانند خیلی ارزانقیمت باشند. تا زمانی که دارای تجارتی با نیاز به پرینت گرفتن در اندازه زیاد نیستید نیازی به خرید چنین پرینتری در این سطح نخواهید داشت.

تعرفه های جوهر تونر، حساب کتاب تعرفه های پرینت:
با خرید هیچ پرینتری، نرخ ای که جهت پرینت کردن پرداخت می بکنید به انتها نخواهد رسید، شما در عین حال باید نرخ های دائمی تامین جوهر تونر جهت پرینتر را در نظر داشته باشید. به ویژه تعداد زیاد ی از پرینترهای جوهرافشان هستند که نرخ تعویض کارتریجشان سریع می تواند از نرخ اولیه خرید پرینتر سبقت بگیرد. ما در تحلیل های خود نرخ ها را اینگونه محاسبه می کنیم.می توانید دیدگاه خود را بنویسید
foot problems دوشنبه 27 شهریور 1396 05:55 ق.ظ
Thanks for sharing your thoughts on cute-gallery - مدیریت کاغذ در پرینتر.

Regards
Why does it hurt right above my heel? سه شنبه 17 مرداد 1396 01:59 ق.ظ
You've made some good points there. I looked on the internet for more info about the issue and found most individuals will go along with your views on this website.
What is leg length discrepancy? دوشنبه 16 مرداد 1396 11:48 ق.ظ
I loved as much as you'll receive carried out right here.
The sketch is tasteful, your authored material stylish.
nonetheless, you command get bought an shakiness over that you wish be delivering the following.
unwell unquestionably come more formerly again since exactly the same
nearly a lot often inside case you shield this increase.
angelinemlenar.weebly.com یکشنبه 15 مرداد 1396 04:03 ب.ظ
Hi! I know this is kinda off topic but I'd figured I'd ask.
Would you be interested in exchanging links or maybe guest authoring a blog article or vice-versa?
My website discusses a lot of the same subjects as yours
and I believe we could greatly benefit from each other.
If you might be interested feel free to send me an email.
I look forward to hearing from you! Terrific blog by the way!
http://floraAlvarado.jimdo.com/ یکشنبه 15 مرداد 1396 02:33 ب.ظ
Hmm is anyone else experiencing problems with the pictures on this
blog loading? I'm trying to figure out if its a problem on my
end or if it's the blog. Any suggestions would be greatly appreciated.
Can you stretch to get taller? شنبه 14 مرداد 1396 03:33 ق.ظ
What's up Dear, are you truly visiting this site regularly, if
so after that you will absolutely take good
know-how.
manicure سه شنبه 22 فروردین 1396 06:08 ق.ظ
you are in point of fact a good webmaster. The web site loading velocity is amazing.
It sort of feels that you are doing any distinctive trick.

Furthermore, The contents are masterpiece. you have
performed a excellent process in this subject!
آی مارکت پنجشنبه 17 تیر 1395 11:35 ب.ظ
سلام و احترام خدمت مدیر محترم وبلاگ

به تازگی فروشگاهی راه اندازی کردیم که میتوانید محصولات خوبی با قیمت مناسب سفارش بدید

مارک خوب MP3 Player فقط 14000 تومان
دستگاه برقی دفع حشرات 18000 تومان
ماساژور ، ساعت LED ، عینک و وسایل دیگه....

خودتون بیاید قیمت ها رو ببینید چقدر مناسبه

منتظرتون هستیم!


رونیکا شنبه 29 خرداد 1395 01:43 ب.ظ
سلام عزیزم وبلاگ خیلی قشنگی دارید آیا دوست داری وبلاگت را به هزاران كاربر اینترنت معرفی كنید

همین امروز لینك خود را ثبت كنید تا 1000 بازدید رایگان فقط تا آخر سال دریافت كنید
minoo شنبه 29 خرداد 1395 01:38 ب.ظ
یه لیست کامل از وبلاگ هایی که امروز به روز شدند براتون دارم و جالب تر اینکه شما هم میتونید وبلاگتون رو اونجا ثبت کنید.حتما سر بزنید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر